להלית הגעתי בעקבות מודעה באינטרנט לאחר שחיפשתי מרפא לבעיית העור ממנה אני סובלת. הגעתי לאתר "אייפק", שם ראיתי את התמונה של הלית התקשרתי ולא הצטערתי. 

החיבור עם הלית היה מדהים וכבר בהתחלה הבנתי כי בעיית העור היא רק סימפטום ויש לעבוד על רבדים אחרים עמוקים יותר. קשה להגיד כי התחברתי מהתחלה לדברים, אבל הלית הצליחה לעלות דברים שהדהימו אותי כל פעם מחדש,

לאחר כשנה של עבודה עשיתי הפסקה לשנה נוספת, שלאחריה הרגשתי כי אני רוצה להיפגש עם הלית שוב. 

במשך השנה למדתי מהלית כי אנחנו אלא שקובעים ולכל דבר יש סיבה וכאשר נחשוב חיובי גם נקבל את הטוב והחיובי. אין ספק כי קל להגיד ולא תמיד קל לבצע. לא אחת במהלך השנה האחרונה היו גם משברים ושבועות קשים, אך ידעתי כי זה חלק מהטיפול וכי ברגע שאמשיך לעבוד על כך עם הלית הדברים יסתדרו, וכך באמת היה בהרבה תחומים בחיים שלי (בסוף השנה נשארתי בלי מקום עבודה, הוצע לי לעבוד במקום מסוים שלא כ"כ רציתי וסירבתי ומיד אח"כ הגיעה הצעת עבודה טובה אותה רציתי ועמה אני שלמה).

אין לי ספק כי כאשר נפגשתי עם הלית לסשן שני (לאחר ההפסקה של שנה), הגעתי ממקום אחר, מקום מבין ומקבל וכתוצאה כך בשנה זאת הקשר שלי עם הלית היה מדהים והיא הצליחה לגרום לי לפתוח את עיניי ונשמתי להמון דברים חדשים ולדעת לקבל גם את הצדדים הפחות נעימים ועל כך אני רוצה להודות לה.

תודה על החיבור, על הנעימות, ההקשבה ועל העבודה המופלאה.

גלית מנדלוביץ

כלי נגישות

Powered by - Wemake